O nas

onas

Jesteśmy młodymi ludźmi, którzy od kilku lat zajmują się tworzeniem, rysowaniem grafiki głownie na potrzeby gier 2D. Zajmujemy się:

– projektowaniem postaci,
– projektowaniem światów, map, plansz,
– tworzeniem ilustracji,
– animacją,
– projektowaniem interfejsu, ikon,
– stworzeniem logo i identyfikacji gry,
– przygotowaniem sprite’ów i plików gotowych do wstawienia do produkcji.

Nasza praca nie ogranicza się jedynie do stworzenia konkretnych wymaganych elementów. Jesteśmy kreatywni więc chętnie podzielimy się naszą koncepcją, doradzimy w kwestiach estetycznych, gameplayowych czy nawet fabularnych. Chętnie bierzemy czynny udział w stworzeniu i wykreowaniu świata, postaci itd. tak by stworzyć jak najlepszy klimat dla danej produkcji. Sami jesteśmy graczami i często gramy w przeróżne gry co pozwala nam być na bieżącą z najnowszymi produkcjami, trendami i rozwiązaniami w tej branży.

Oczywiście gry to nie wszystko. Braliśmy udział w tworzeniu identyfikacji firm, projektowaniu logo, stron internetowych. Rysowaliśmy i tworzyliśmu ilustracje do książek, folderów, plakatów…
Zajmujemy się też tworzeniem filmów animowanych i spotów.  Nie ma dla nas ograniczeń :). Zapraszamy od przeglądania naszego portfolio, oraz naszej strony na facebooku by być na bieżąco.

Jeżeli jesteś zainteresowany współpracą, masz pytania zapraszamy do kontaktu.